Obrączki z drewna, ślubne obrączki

Obrączki z drewna zaprojektowane i stworzone dla Ciebie

Zdobione kamieniami, minerałami oraz metalami

Obrączki z drewna

Obrączki z drewna

Obrączki z drewna

 

     Obrączki z drewna marki Zaczyk Wood Rings powstają na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym z jakich elementów obrączka będzie wykonana. Praca z materiałami naturalnymi jest nie tylko niezwykle trudna i wymagająca, ale daje ogromne możliwości i za każdym razem zaskakuję.

Efekt końcowy można zaplanować natomiast dopiero po obróbce ostatecznej, po nałożeniu ostatnich warstw zabezpieczających obrączka ukazuje swoje piękno, głębię kolorów i układ słojów drewna.

 Szukasz nowych inspiracji, aby wyrazić siebie w oryginalny,a zarazem odważny sposób? 

Obrączki z drewna są idealną forma, pełną stylu i gracji, jednocześnie skrywającą tajemnicę wiecznej miłości, którą okazujemy nie tylko sobie, ale również bliskiej nam osobie. Poprzez dbałość o szczegóły ten mały fragment drewna staje się swoistym talizmanem, mostem łączącym nas z Matką Naturą.

Indywidualne projekty oraz dobór materiałów pozwalają stworzyć dzieła jedyne w swoim rodzaju pełne finezji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz nieskończonej wyobraźni, marka Zaczyk Wood Rings śmiałym krokiem weszła w świat obrączek oraz spinek do mankietów dając Tobie własną cząstkę natury.

Obrączki z drewna

  

Marka Zaczyk Wood Rings w 2016 roku została wybrana przez czasopismo Bridelle w

plebiscycie TRENDSETTERS za najlepszą firmę w kategorii "Rękodzieło ślubne"

 

Jest to wspaniałe wyróżnienie i docenienie ciężkiej pracy jaką wkładam w swoją twórczość. Wykonując obrączki z drewna wyrażam siebie, swoje zamiłowanie i bliskość z przyrodą, która stała się motywem przewodnim moich prac.

Wybierając obrączki pochodzące z moje pracowni otrzymujesz produkt dopracowany w najmniejszym szczególe, niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

Zapraszam Ciebie serdecznie do zapoznania się z niezwykłym światem obrączek z drewna Zaczyk Wood Rings 

podpis-01

Obrączki z drewna na zamówienie

Ślubne obrączki z drewna

Obrączki drewniane